رکورد - تایم و نتایج مسابقات اسکیت
نتایج مسابقات اسکیت سرعت البرز-کرج
نتایج مسابقات اسکیت سرعت مرحله دوم لیگ تهران بزرگ پسران
نتایج مسابقات اسکیت سرعت مرحله اول لیگ تهران بزرگ دختران
نتایج مسابقات لیگ اسکیت پسران تهران
ماده ی 200 متر :
گروه سنی اول :
متین گودرزی 890/31
نیما مرادی 31/34
مهیار اصغری 781/31 سوم
محمد حسین حقیقت 578/25 اول
مهرشاد یوسف 125/31 دوم
گروه سنی دوم :
آرش ربیعی 109/26 سوم
امیر علی بحرانی 825/25 دوم
بردیا قمره 077/27
محمد مهدی رضوان 312/29
کسری آقا محمدی 672/24 اول
ماده 300 متر :
گروه سنی اول :
متین گودرزی 297/46
نیما مرادی 219/50
مهیار اصغری 109/46 سوم
محمد حسین حقیقت 000/37 اول
علی نظریان 953/45 سوم
گروه سنی دوم :
آرش ربیعی 781/37 سوم
علیرضا جمالی 219/36 اول
میر کسری آقا محمدی 453/36 دوم
بردیا قمری 078/39
گروه سنی سوم :
سینا نعمت اللهی 989/34 سوم
آریان امامی 610/31 اول
عرفان قاسم پور 844/33 دوم
گروه سنی چهارم :
سینا افشین 953/32
کیارش کاوه 677/28 اول
علی حیدری 578/30 سوم
دانیال باقری 235/30 دوم
محمد فیض الله 375/32
محمد رضا محمدی 625/30
حمید رضا دلیر 203/33
هژیر رحیمی 078/32
ارشیا بانکیان 735/30
حمید خاشدی 406/34
گروه سنی بزرگسالان :
مجتبی محب علیان 953/33 دوم
عماد مجیدی نژاد 750/31 اول
آروین عطایی 578/38
عبد الله میرزایی 797/35 سوم
ماده 500 متر، گروه سنی چهارم :
گروه اول:( 500 متر):
|
زمان
|
مقام
|
نام و نام خوانوادگی
|
421/50
|
اول
|
محمدرضا محمدی
|
641/51
|
دوم
|
حجتی
|
813/52
|
سوم
|
بانکیان
|
359/54
|
چهارم
|
دلیر
|
گروه دوم : ( 500 متر):
|
984/52
|
اول
|
دانیال باقری
|
563/53
|
دوم
|
علی کاظمی
|
298/55
|
سوم
|
زارعی
|
گروه سوم (ماده 500 متر):
|
203/55
|
دوم
|
سینا نعمت اللهی
|
265/54
|
اول
|
آریان امانی
|
297/55
|
سوم
|
عرفان قاسمی
|
فینال 500 متر گروه چهارم:
|
954/50
|
چهارم
|
محمدرضا محمدی
|
204/49
|
سوم
|
حجتی
|
156/49
|
دوم
|
دانیال باقری
|
815/48
|
اول
|
علی کاظمی
|
ماده 500 متر، گروه سنی دوم:
|
704/57
|
دوم
|
آرش ربیعی
|
------
|
انصراف
|
میر کسری آقا محمدی
|
391/57
|
اول
|
علیرضا جمالی
|
953/6/1
|
سوم
|
بردیا قمری
|
ماده 1000 متر، گروه سنی سوم:
|
53/129/2
|
سوم
|
سینا نعمت اللهی
|
594/3/2
|
اول
|
آریان امانی
|
484/7/2
|
دوم
|
عرفان قاسم پور
|
ماده 1000 متر، گروه سنی چهارم :
|
820/50/1
|
چهارم
|
حسینا افشین
|
344/59/1
|
ششم
|
محمد فیض الله
|
-----
|
انصراف
|
مهدی موسوی
|
204/50/1
|
دوم
|
یوسف حجتی
|
000/48/1
|
اول
|
کیارش کاوه
|
813/50/1
|
سوم
|
هژبر رحیمی
|
688/58/1
|
پنجم
|
امیرحسین زارعی
|
|
|
|
|
ماده 5000 متر، گروه سنی چهارم :
اول
|
علی کاظمی
|
دوم
|
علی حیدری
|
سوم
|
هژبر رحیمی
|
چهارم
|
امیرحسین رمضانی
|
ماده 3000متر امدادی،دیهیم فروهرشیان-تیم اول
علی کاظمی
|
علی حیدری
|
کیارش کاوه
|
ماده 3000متر امدادی،دیهیم فروهرشیان-تیم دوم:
هژبر رحیمی
|
عرشیا بانکیان
|
امیرحسین رمضانی
|